Savic Dog Residence Klietka 118 x 76 x 88 cm

• hlavne nam dost pomohla,
    • nelutujem
    • odporucam
    • je dost tazka :)

tento produkt sme vybrali pre to ze mame v byte maleho psika,a sam robi neplechu,neda sa ho to nijako odnaucit tak sme kupili kietku.objednali sme tu najvacsiu aby mala sa kde aj prechazdat,aby tam nebola stiesnena ked uz tam musi byt ked sme neni doma.dlho sme na nete hladali velku klietku ale iba v tomto obchode sme nasli tu najvacsiu,,noo neni zase nnajlacnejsia ale v obchodoch su ovela ovela drahsie,oplati sa viac objednat s netu,,cenu su vsade podobne,,ale tato klietka ako som spominala bola najvacsia co sme nasli.

Typ výrobku
klietky

Komfortné klietka s čelnými aj bočnými dvierkami a vysunovatelným plastovým spodkom pre jednoduché čistenie. Možno prikúpiť kolieska, deliacu prepážku, vankúšik či prikrývku. Prepravné či výstavné klietka vhodná pre psy aj mačky. Veľkosť: 118 x 76 x 88 cm.

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v Abc-Zoo.sk